Balteam s.c.
bezramowe zabudowy balkonu
Ramowe zabudowy balkonów i tarasów - BT-S

System BT-S to  przesuwne i stałe aluminiowo szklane konstrukcje  drzwi i okien, opracowane z myślą o lekkiej zabudowie pomieszczeń nie wymagających ogrzewania, zewnętrznych zabudowach balkonów i loggii, tarasów, werand oraz do stosowania wewnątrz pomieszczeń jako lekkie ścianki działowe i drzwi, przesuwne skrzydła w zależności od potrzeb klienta mogą być wypełnione szkłem pojedynczym4mm, klejonym 3.3.1, zespolonym 4/8/4 lub innym wypełnieniem do grubości 18mm. Drzwi i okna przesuwają się po prowadnicy na wózkach. Wszystkie elementy okuciowe nie wymagają większej konserwacji, są odporne na działanie czynników atfosmerycznych, wykluczają nieprawidłową obsługę i nie stukoczą. Okucia są umieszczone w profilach i są zakryte. Pierwsze konstrukcje tego typu powstały w Polsce w pod koniec lat osiemdziesiątych.
Zabudowa balkonu pozwala zagospodarować niewykorzystany wcześniej balkon przez cały rok, zwiększając jego funkcjonalność oraz zyskując dodatkową przestrzeń.
Jest stosowany w pojedynczych balkonach. Może stanowić zabudowę pionów i kondygnacji w poziomie. System BT-SL jest doskonały do zabudowy loggii oraz balkonów wysuniętych.

Podstawowe walory drzwi przesuwnych BT-S
- ochrona przed włamaniami
- uzyskanie dodatkowego pomieszczenia
- dodatkowe ocieplenie mieszkania
- izolacja akustyczna
-doskonała osłona przed śniegiem, wiatrem oraz deszczem.


Radość korzystania z balkonu przez cały rok